Warning: preg_match(): Unknown modifier 'p' in /data/www/papirovna.cz/www.papirovna.cz/wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler_engine.class.php on line 352
Péče o produkty - Papírovna

Aktuality

Péče o produkty

Vysavač a suchý hadr

Na péči o papírové produkty používejte nejlépe ruční vysavač, kterým se zbavíte případného prachu. Popřípadě je možné také použít antistatickou prachovku. Naše výrobky vám budou sloužit dlouhé roky, dělat radost a jedinečnou pohodu krásného domova.

 

Interiér

Naše produkty jsou určeny pouze do suchého interiéru, obývací pokoje, dětské pokoje, předsíně, nebo ložnice, kde si budete užívat netradičních a krásných designů.

 

Kreslete

Produkty, hlavně ty bílé, jsou určeny pro Vaši i dětskou tvořivost. Není problém určit barevnost každého produktu, ale proč si neudělat auto s kytičkami nebo z kočičky tygra. Papírovna dává prostor fantazii.

 

Recyklace

Je důležité pečovat o přírodu, její zdroj a planetu jako celek, proto používáme recyklovaný papír. Díky recyklaci každého z nás, a tím navrácení papírové suroviny zpět do procesu výroby, šetříme lesy, přírodu i planetu.